054-4588299
צפה בסרטון
X

צלמים מומלצים במרכז

כאשר אנו מדברים על להפיק אירוע מצליח יש דבר אחד שלעולם לא נוותר עליו והוא תיעוד האירוע. באירוע יום הולדת פרטי בבית של כמה אנשים עוד ניתן להסתכן בצילומי תמונות מהסמארטפון, אולם כאשר מדובר באירוע מעט גדול יותר שמונה כמה עשרות אנשים ומעלה, יהיה צורך בצלם אירועים מקצועי ומנוסה. צלמים במרכז הנם בעלי ביקוש גבוה ולכן רבים האנשים הפונים לתחום זה עוד מגיל צעיר אך כאשר מדובר באירוע שלכם אתם רוצים להיות בטוחים שהצלם מנוסה, אדיב ויכול לספק שירות ברמה גבוהה. 

 

תמונה שצולמה ע"י צלמים במרכז

 

5 טיפים חיוניים לבחירת צלמים במרכז:

  • האם המחיר זול הוא בהכרח הכי משתלם? – רבים מנסים לחסוך בכל דרך אפשרית ואפשר להבין זאת. כאשר מדובר בארגון אירוע, גם אירוע צנוע יחסית עולה המון ולכן נרצה לחסוך מעט בכמות המנות, באיכות השירותים שנקבל בתחום הצילום, המוסיקה וכו'. צלם זול לרוב יהיה צלם חסר ניסיון או בעל ציוד מוגבל ולכן יש לקחת זאת בחשבון כאשר בוחרים צלם לאירוע שלכם, בטח כאשר מדובר בבחירת צלמים במרכז שכן באופן כללי נותני שירותים במרכז לרוב יהיו יקרים יותר. אנו בצלמוס סטודיו מאמינים בשילוב של שירות איכותי לצד מחיר אטרקטיבי בצורה המאוזנת והטובה ביותר כאשר אנו אוהבים להעלות את הערך שלנו מאירוע לאירוע לטובת שביעות רצונם של לקוחותיהם ואורחיהם.
  • כמה זמן הוא בתחום? – בקשו לדעת כמה שנים עוסק הצלם בתחום. האם אתם הולכים לקבל צוות צלמים צעיר וחסר ניסיון לאירוע שלכם או שמא הצלם שיגיע הנו מנוסה גם בהפעלת המצלמה, הפקת תמונות איכותיות ויצירתיות וגם בהתנהלותו מול האורחים. קשה לדעת בוודאות כמה זמן באמת הצלם הנו בעל ניסיון כי הוא גם יכול לרמות אתכם, אולם בקשו לראות עבודות לפחות כמה שנים אחורה וכך תוכלו לעקוב אחר רמתו של הצלם.
  • האם יש לקוחות שיכולים להמליץ? – בדקו עם הצלם האם הוא יכול להפנות אתכם ללקוח או שניים שסיפק להם שירות ושוחחו עמם כדי לקבל חוות דעת אודות הצלם.
  • תמונה שווה אלף מילים: בקשו לראות תמונות ומגנטים שהפיק הצלם כדי להתרשם מאיכות העבודה. האם התמונות חדות? האם הן משדרגות סיפור? רגש? האם הן יצירתיות? מרגשות? מעניינות?
  • פגישה – בסופו של יום כדי לסגור את העסקה תצטרכו לפגוש את הצלם פנים מול פנים ולקבל רושם ראשוני אודותיו.

מאמרים נוספים

קידום בגוגל קידום בגוגל