054-4588299
צפה בסרטון
X

צלם מגנטים במרכז

צילום מגנטים הוא אחד הגימיקים הנפוצים ביותר באירועים, הביקוש לשירותיו של צלם מגנטים במרכז גובר לאורך הזמן, מכיוון שאנשים רבים בערים כמו תל אביב, גבעתיים, קריית אונו או פתח תקווה עורכים אירועים משמחים שונים, והם זקוקים לתיעוד מקורי של האירוע שלהם. המזכרות הקטנות יכולות לתעד תמונה יפה של חברים מאירוע חתונה או תמונה שובבה ממסיבת בת מצווה עם ציון התאריך וברכה קטנה לאורחים.

 

צלם מגנטים במרכז – מדוע כדאי להכניס מגנטים לאירוע

כשבני זוג פונים לחפש צלם לאירוע המיוחד שלהם הם דואגים לברר אם הוא מציע גם צילומי מגנטים. המגנטים הקטנים הפכו לחלק בלתי נפרד מכל אירוע, והם מוצעים בחווילת צילום של כל צלם מגנטים במרכז. המגנטים הפכו לפריטים אהובים בקרב רבים, ואלה כמה סיבות לכך:

  • מזכרות קטנות – המגנטים הקטנים הם מזכרת איכותית לאורחים המשתתפים באירוע. זו הדרך של מארגני האירוע להודות למשתתפים על שבאו לשמח אותם ביום המיוחד בחייהם. 
  • ניתן לשלוט בעיצוב – הייחודיות במגנטים היא בכך שבעלי השמחה יכולים לשלוט בעיצובם. החתן והכלה או חוגגי הבר מצווה והבת מצווה יכולים לבחור את המסגרת שתעטר את תמונת המגנט – כדוגמת מסגרת כחולה וחלקה או מסגרת פסים – ואת ההקדשה, כמו "תודה שבאתם להשתתף בשמחתנו" או " מזכרת מהבר מצווה של…".
  • תמונות שימושיות – המגנטים אינם מעניקים רק יופי למקרר, אלא משמשים כאמצעי החזקה לכל דבר. אם אתם מכינים פשטידת גבינות נהדרת לקראת חג השבועות וצריכים להחזיק את המתכון מול העיניים, תוכלו להצמיד אל הדף המודפס את המגנט שקיבלת כמזכרת מחתונה של חברים.

 

צלמת מגנטים במרכז

 

צלמוס – תמונות מגנטים איכותיות

שירותי צלם מגנטים במרכז הם רק חלק קטן מבין השירותים השונים שמציע הצוות של צלמוס, הסטודיו הנייד המוכן תמיד להגיע לכל אירוע כדי להפיק תמונות מרהיבות. הצלמים המקצועיים יודעים להפיק תמונות סטילס איכותיות ולתעד את הרגעים הקטנים והעדינים כמו השלב שבו החתן שם את הטבעת לכלה או הרגע שבו ילדת הבת מצווה פותחת את המתנה הראשונה שלה. אצל צלמוס תגלו לא רק מיומנות ושליטה מלאה בתחום הצילום, אלא גם אדיבות ונכונות לעזור ולתעד עבורכם את האירוע היקר ללבכם.

מאמרים נוספים

קידום בגוגל קידום בגוגל