054-4588299
צפה בסרטון
X

צלם במרכז

אנשים רבים ברחבי הארץ עורכים אירועים שונים ומגוונים. חלק מחתנים את הילדים ואחרים חוגגים בר מצווה לאחיין. את כל האירועים האלה יש צורך לצלם כדי להשאיר מזכרת לדורות הבאים. לא תמיד קל למצוא צלם במרכז או בכל אזור אחר ברחבי הארץ, אך אם מחפשים היטב ברשת האינטרנט או שואלים חברים טובים, אפשר למצוא את הצלם הנכון. צלם אמין ואיכותי מציע שירותי צולם מגוונים ללקוחותיו.

 

אילו שירותים מספק צלם במרכז

תחומי עיסוקו של הצלם הממוצע מתחלקים לענפים רבים. צלם לאירועים אינו דומה לצלם אשר מתעד הצגה או כנס. אם יצא לכם להזמין פעם צלם אירועים, סביר להניח שאלה רק אחדים מבין השירותים שקיבלתם:

  • צילומי וידאו – כולנו אוהבים לראות סרטים, וכשמדובר בסרט על חיינו, העניין גובר אף יותר. משום כך, רבים מבין הזוגות המתחתנים מוודאים כי הצלם מבצע קטעי וידאו ויודע לערוך אותם. מכיוון שמדובר באירוע אישי, החתן והכלה לא יתעייפו מלצפות שוב ושוב ברגע החופה או בקטעי הריקודים שבהם מתפרעים בני הזוג המאושרים עם האורחים עד אור הבוקר.
  • צילומי תמונות סטטיות – או בשמן המקצועי "צילומי סטילס". לצילומים אלה משמעות עמוקה עבור המשתתפים באירוע, מכיוון שהם עוצרים את הרגע. צלם במרכז העוסק בסטילס מקצועי יכול "לתפוס" את הרגע המרגש הנכון שייזכר לעד בעזרת תמונה מוגדלת. צילומי תמונות סטטיות איכותיות יכולות להביא לא רק יופי למתבוננים, אלא גם לרגש את הסובבים ולהעלות זיכרונות מופלאים מהאירוע שבו הם השתתפו. 
  • תמונות מגנטים – הגימיק הקיים כבר כמה שנים טובות אינו מאבד מקסמו אפילו כעת. ככל שעברו השנים השתכללו הטכנולוגיות של הנפקת תמונות מגנטים, והיום ניתן לתלות אותם על דלת הבית או המקרר בבטחה, מבלי החשש שהם ידהו במהירות לאורך השנים. מדובר במזכרות אישיות נהדרות המציינות את תאריך האירוע בצירוף הקדשה מיוחדת לאורחים.

 

צלמוס – מביאים את הצילום למרכז

הסטודיו הנייד של צלמוס מתאים לכל מי שמחפש צלם במרכז המשדר לא רק מקצועיות, אלא גם אדיבות. כשפונים לצלמוס מגלים עולם שלם של תמונות איכותיות ושירות אדיב, חמים ואישי אשר לא תמיד אפשר למצוא בקלות. הצוות האיכותי יודע להגדיל ראש כשצריך, והוא מביא לחוגגים פריטי לבוש עליזים כדי להעניק ערך מוסף לצילומים. 

מאמרים נוספים

קידום בגוגל קידום בגוגל