054-4588299
צפה בסרטון
X

מסך לבן

הצילום הוא אחד השירותים המרכזיים בכל אירוע, בין אם מדובר באירוע גדול כמו חתונה ובין אם מדובר באירוע מצומצם כמו ברית מילה. אחת הגימיקים המקוריים לאירוע הוא צילום מסך לבן. הרקע הלבן של המסך מאפשר להבליט את המצטלמים ולהפיק תמונות איכותיות המתרכזות במצולמים עצמם. צילומי המסך הלבן מעניקים ייחודיות לכל אירוע.

 

לאילו אירועים מתאימים צילומי מסך לבן

משתתפים לא מעטים באירועים שונים אוהבים להצטלם בסביבה הטבעית – על הדשא בגן אירועים או ליד שולחן הממתקים בבת מצווה של חברה טובה. ועדיין, מסך לבן מספק ייחודיות משלו. אלה כמה אירועים אשר עבורם מתאים המסך הלבן:

  • צילומי חתונה – חתונה היא בדרך כלל אירוע גדול המתקיים באולם, אירוע אשר קל להיבלע בו בעקר מבחינת צילום. המסך הלבן מאפשר לאורחים להבליט בצילום את הבגדים היפים שהם בחרו לאירוע. כמו כן, צלם המספק שירותי מסך לבן באירוע החתונה צריך להיות מיומן ומקצועי, כדי לצלם את הכלה בשמלתה הלבנה כך שהיא תבלוט ביופייה באירוע שכולו שלה – גם על רקע לבן.
  • צילומי מצווה – בבר מצווה או בת מצווה האתגר הגדול הוא "לתפוס" באמצעות תמונת סטילס את החוגגים הצעירים והאנרגטיים אשר מעדיפים לרקוד, לרוץ ולשחק במקום להישיר את עיניהם לנגד המצלמה. המסך הלבן מאפשר להם מסגרת צילום מיוחדת. אחרי הכול, הבנות ישמחו להציג לראווה את שמלותיהן היפות באמצעות תצלומים ולחכות בתור כדי לעמוד על הרקע הלבן.
  • צילומים לתיעוד – לעתים אנשים מתעניינים בשירותי צילום מקצועיים ללא קשר לאירוע כלשהו. בני זוג שהתחתנו זה עתה רוצים לתעד את תחילת דרכם המשותפת באמצעות תמונה איכותית, ומשפחה גדולה ממהרת להזמין צילומים משפחתיים בעקבות בן חדש שהצטרף למשפחה. צילומים על רקע לבן מבליטים את המצטלמים ומעניקים תמונות של פעם אחת בחיים.

 

חברים על רקע מסך לבן

 

צלמוס – הזדמנות לצילום איכותי

אם אתם מחפשים צלמים מקצועיים אשר מצלמים גם על רקע מסך לבן, צלמוס הוא הסטודיו המתאים עבורכם. על רקע המסך הלבן תוכלו להצטלם בפוזות שונות בתוספת אביזרים שונים ועליזים כמו כובעים או תחפושות המוצעים על ידי הצוות. אם תפנו אל צלמוס תגלו שמאחורי המומחים עומד צוות "זורם" שמוכן לכל השיגעונות שלכם.

מאמרים נוספים

קידום בגוגל קידום בגוגל