054-4588299
צפה בסרטון
X

מסך לבן לאירועים

צלמים מקצועיים משתמשים במסך לבן כדי להנפיק תמונות איכותיות בסטודיו. אך מסך זה מיועד לא רק לאירועים בתוך הסטודיו, אלא גם מחוצה לו. מסך לבן לאירועים הפך לפופולרי ברבות השנים, כאשר בעלי האירועים הבינו שיש לו ייחודיות משלו. במקום לנסות ולבלוט בשמלה החגיגית על רקע המוזמנים הרוקדים באירוע גדול, ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות צילום על רקע לבן.

 

מסך לבן לאירועים – למי זה מתאים

המסך הלבן מבוקש באירועים שונים. אלה כמה מהבולטים שבהם:

  • מסיבת ברית מילה – אין דרך טובה יותר מלהבליט את נוכחותו של הרך הנולד באמצעות צילום על רקע לבן. כשמקיימים אירוע גדול באולם, נבלע התינוק הקטן בקהל הדודים והדודות הנדחפים כדי להביט בו. המסך הלבן מספק את מענה המושלם לאם המנסה לקחת פסק זמן לטובת צילומי איכות עם בנה הקטן.
  • מסיבות בר מצווה או בת מצווה – אירועי המצווה אינם רק אירועים מהנים ומקפיצים עבור הצעירים, אלא במובן מסוים הם אירועי אופנה. הבנות מחפשות במשך שעות את השמלה היפה לאירוע הגדול והבנים מצדם מקדישים זמן רב לתסרוקת ג'ל חדשה. מסך לבן לאירועים מספק רקע ניטרלי המתאים במיוחד לצילומים עליזים תוך שימוש באביזרים כמו משקפיים מצחיקים או תחפושות של נסיכות או אבירים.
  • חתונה – המסך הלבן מבוקש במיוחד באירוע גדול כמו חתונה. החתן והכלה מעוניינים לא פעם לעצור את הרגע, את המוזיקה והריקודים כדי להתאחד בצילומים על רקע בהיר. חשוב לציין כי כשבוחרים בגימיק זה חשוב לפנות לצלם מומחה אשר יכול לגרום לשמלת הכלה לבלוט גם על רקע לבן. כמו כן, צילומי רקע לבן באים עם אפקטים מיוחדים כמו תצלום בשחור ולבן בניחוח של פעם.

 

זוג מצולם על רקע מסך לבן

 

צלמוס – באירוע הזה תלבשו לבן

מסך לבן לאירועים הוא הדגל של צלמוס, הסטודיו הנייד אשר מספק מגוון רחב של שירותים. הצוות המקצועי מתמחה במיוחד בתחום צילומים על רקע לבן, ולשם כך הוא מביא עמו לאירוע גם אביזרים ססגוניים שונים כמו משקפיים או שפמים כדי להוסיף עליזות לצילומים. אצל צלמוס תוכלו לקבל לא רק תמונות איכותיות שנעשו על ידי טובי הצלמים, אלא גם שירות אדיב, חמים ואישי.

מאמרים נוספים

קידום בגוגל קידום בגוגל