054-4588299
צפה בסרטון
X

מסך לבן – איך הוא עובד?

נדמה כי כיום נוכחותו של מסך לבן באירועים השונים היא כמעט בגדר חובה. לשירותכם עומד סטודיו צלמוס המקצועי והמנוסה. הסטודיו יגיע עד למקום האירוע שלכם ויאפשר את יצירתו של המקום המושלם בו כל האורחים והמשפחה יכולים להצטלם, לצחוק וליצור מזכרות ייחודיות שלא ישכחו בזמן הקרוב. את הסטודיו נקים בצמוד לרחבת הריקודים או בשטח קבלת הפנים, זאת על מנת לאפשר לאורחים הנכבדים שלכם את הגישה הטובה ביותר לצילומים המקצועיים ביותר לכל אורכו של האירוע אותו אתם בוחרים לציין.

מסך לבן הוא אחד מפלאי הטכנולוגיה אשר כעת מעניק לאנשים רבים את ההזדמנות להוסיף לכל אירוע או חגיגה שלהם את סטודיו הצילום המתקדם והמקצועי ביותר. זהו למעשה סטודיו נייד לאירועים אשר מציע לאורחים מגוון רחב של אביזרים שונים ומוצב לרוב בסמוך למקומות בהם ישנה התקהלות של אנשים, בשטח קבלת הקהל ובצמוד לרחבת הריקודים.

הצילום עצמו מתבצע על גבי רקע לבן עם תאורה מקצועית, דבר המעניק לכל אחת ואחת מהאנשים המצטלמים את ההרגשה שהם נמצאים בסטודיו מקצועי לצילום. זו ההזדמנות שלכם להעניק לאורחים שלכם את התחושה שהם הכוכבים האמיתיים ולהוסיף את התמונות המקצועיות הללו לאלבום התמונות של האירוע אותו בחרתם לחגוג. בין אם מדובר בבר או בת מצווה, חתונה, ברית או פשוט חגיגה של צוות החברה, הרי שנוכחותו של מסך לבן יעזור ביצירתן של התמונות הטובות ביותר של האורחים ויאפשר לכולם ליהנות מחוויית צילום יוצאת דופן.

טעימה מאולפן צילומים לאורחים שלכם

מי לא היה רוצה להרגיש כוכב לכמה רגעים? סטודיו צלמוס שמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם ולאורחים שלכם את חוויית הצילום המרשימה ביותר. זו ההזדמנות שלכם להעניק לאורחים שלכם מתנה שהם לא ישכחו בקרוב, ולהציע להם להצטלם על ידי צלמים מנוסים ומקצועיים על גבי רקע לבן, ממש כמו בסטודיו אמיתי עם תאורה מקצועית ועריכה של התמונה על מנת למצות ממנה את הטוב ביותר.

מאמרים נוספים

קידום בגוגל קידום בגוגל