054-4588299
צפה בסרטון
X

מגנטים לאירועים בתל אביב

תל אביב הנה עיר שוקקת חיים שבה מתקיימים מאות (ואולי אף יותר) אירועים מדי יום. בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, ברית או כל אירוע חגיגי אחר ישנו דבר משותף לכל אותם אירועים והוא שבכל אירוע ישנן אטרקציות שונות שתפקידן לשפר את חווית האורחים. אחת מאותן אטרקציות היא מגנטים לאירועים בתל אביב אשר האורחים כבר מצפים שזו תהיה בכל אירוע, בכל סדר גודל.

 

מה כולל שירות מגנטים לאירועים בתל אביב וכמה הוא יכול לעלות?

אם אתם הולכים מפעם לפעם לאירועים וודאי זיהיתם שבכל אירוע יש צלם. לרוב יהיה יותר מצלם אחד בצוות הצילום בהתאם לגודל האירוע וכמות האורחים כמובן. לצוות הצילום ישנה חשיבות מכרעת להכנת אלבום האירוע ו/או סרט ווידיאו, אולם ישנו תפקיד אחד נוסף והוא צילום מגנטים והפקתם במקום עבור האורחים. בעוד אלבום התמונות של האירוע הולך לחתני השמחה ולמשפחה, הרי שאת המגנטים לוקחים האורחים כתמונת מזכרת מתוך האירוע הנפלא שלכם ובו יוכלו להיזכר מפעם לפעם כאשר זה תלוי על המקרר שלהם.

 

שירות זה הוא בדרך כלל שירות נוסף לחברת צילום המספקת שירותי צילום אירועים כך שזו יכולה לתת הצעת מחיר מצוינת עבור מארגני האירוע. אנו בצלמוס סטודיו מספקים שירותי סטודיו נייד לאירועים הכולל שירותי צילום לאירוע, כולל מסך לבן ואבזור מקצועי שבו יוכלו לחברי האירוע להצטלם בפוזות שונות ולשים חפצים משעשעים מסוגים שונים כמו תחפושות, כובעים ועוד. אלה יעשירו את התמונה ומצב רוחם של האורחים מה שיהפוך את התמונה לעליזה אף יותר ואת המזכרת לאיכותית יותר שכן הזיכרונות בצפייה בתמונה יהיו מצחיקים ומרגשים יותר.

 

צילום מגנטים לאירועים בתל אביב

 

אילו פרמטרים נרצה לבחון לפני הזמנת צלם מגנטים לאירועים בתל אביב?

לפני הזמנת איש המקצוע יש לבחון מספר דברים חיוניים שכן העבודה שתיעשה תהיה מקצועית ואיכותית. כך למשל חשוב לבדוק את וותק הצלם בתחום, לבחון דוגמאות של מגנטים ואלבומי תמונות של אירועים שונים אותם צילם, לבדוק המלצות של לקוחות קודמים ואולי אפילו לשוחח עם אחד או שניים מהם בטלפון אם מתאפשר וכמובן בסופו של יום תהיה זו ההתרשמות הראשונית והנינוחות שנרגיש בשיחה עם אותו צלם שהעבודה תיעשה באחריות ובאהבה.

 

מאמרים נוספים

קידום בגוגל קידום בגוגל