054-4588299
צפה בסרטון
X

מגנטים לאירועים במרכז

השאיפה של כל אחד היא שהאירוע שלו יהיה הכי מקסים, הכי מושקע וכזה שייזכר לטובה לאורך שנים ארוכות קדימה. מפאת כך לא מן הנמנע שנרצה להשקיע באטרקציות שונות שילהיבו את המבקרים, יפתיעו אותם, יעניינו אותם ואולי, במקרה של מגנטים לאירועים במרכז, גם יאפשר לכם לחזור הביתה עם מזכרת קטנה ונחמדה בכיס אותה יוכלו לתלות על המקרר ולהיזכר באירוע לטובה לאורך שנים.

 

מדוע דווקא מגנטים לאירועים במרכז?

ישנן כל כך הרבה אטרקציות שונות ומלהיבות לאירוע אז מדוע דווקא מגנטים לאירועים במרכז? ובכן, כיום בכל אירוע כמעט ניתן לראות צלם המסתובב בין האורחים, מצלם אותם בפוזות טבעיות (וגם מאולצות לפעמים 🙂 ) ולבסוף האורחים מגיעים לעמדת הצלם לקחת את המגנט עם התמונה שלהם. אנשים כיום כבר מצפים שיהיו מגנטים באירוע ולכן מדובר באטרקציה כל כך מרכזית וחשובה שפשוט קריטי שתהיה באירוע שלכם. אנו בצלמוס סטודיו נדאג לא רק למגנטים נפלאים לאירוע שלכם אלא לעמדת צילום ניידת ואיכותית שבה יוכלו אנשים להצטלם בפוזות שונות עם מגוון אביזרים להעשרת התמונה.

 

צילום מגנטים לאירועים במרכז

 

היתרונות הבולטים של מגנטים באירוע שלכם:

  • אטרקציה זולה יחסית ומתאימה לכל כיס – במציאות בה הכול יקר והפקת אירוע עולה לא מעט הרי שהערך הרב של מגנטים לאירועים מתבטא במחיר הנמוך אל מול ההרגשה הטובה והעונה על הציפיות של המבקרים באירוע.
  • הפקה מידית של המגנט – באמצעות מחשב ומכונה פשוטה יכול הצלם להפיק את המגנטים במקום. ניתן יהיה לצלם את התמונה במקום על רקע המסך הלבן ועם אביזרים שונים או לבחור את אחת התמונות שלכם שצולמו במהלך האירוע ולהפיק את המגנט במס' פעולות מהירות במקום.
  • מזכרת מרגשת שתישמר לאורך שנים – בהנחה שהצלם לא יחסוך עליכם ויגיע עם חומרי גלם איכותיים – המגנטים עשויים להישמר לאורך שנים רבות ולהוות מזכרת נפלאה על המקרר בביתם של האורחים. המגנט אינו תופס מקום רב בתיק או בכיס ולכן קל לנשיאה וכן התלייה על המקרר הנה פתרון נפלא לכך שהוא אכן יהיה במקום שיסתכלו עליו ויוכלו להסתכל בו לעתים קרובות.

 

נוכל לסכם כי צלם מגנטים באירוע שלכם הנו קריטי וכי הגישה והמקצוענות שלו בעבודה עם האורחים שלכם הנו קריטית לטובת יציאתם מהאירוע שבעי רצון ומחויכים. לפרטים נוספים והזמנת השירות אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

 

מאמרים נוספים

קידום בגוגל קידום בגוגל