054-4588299
צפה בסרטון
X

למה כדאי להוסיף מסך לבן לאירועים ?

סטודיו צלמוס מציע לכם את הוספתו של מסך לבן לאירועים אשר תבחרו לציין. הסטודיו הנייד המקצועי שלנו מגיע עד אליכם לאירוע. בין אם זו חתונה, בר/בת מצווה, ברית/ה, אירועי חברה, ימי הולדת, צילומי בוק או כל חגיגה ושמחה אחרת. את הסטודיו נקים בסמוך לרחבת הריקודים או בשטח קבלת הקהל, זאת על מנת לאפשר גישה רבה ככל הניתן לאטרקציה שכל אחד ואחת מהאורחים ישמחו לקחת בה חלק פעיל.

 

כל חתונה, בת מצווה, ברית או אפילו אירוע חברה תהיה זקוקה לאטרקציה מעניינת אשר תלהיב את קהל האורחים ותעניק ערך מוסף לאירוע כולו. כך שאין ספק כי הוספה של מסך לבן לאירועים תעניק לכל האורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת. יתרונות הצבתו של מסך לבן באירוע הבא שלכם כוללים בין היתר:

 

  • נוכחותו של מסך לבן מקצועי הכולל תאורה מקצועית, תיצור את המקום המושלם לצילומים. כך שכל תמונה שתיווצר תהיה באיכות הגבוהה ביותר.
  • בעת הצילומים ניתן יהיה לעשות שימוש באביזרים שונים ומשעשעים, זאת לרבות כובעים, מסכות, תחפושות, שפמים ועוד.
  • כלל הצילומים באירוע יתבצעו על ידי צלם מקצועי שיוכל לעזור לכוון את האורחים להצטלם בפוזות המשעשעות ביותר וכך יסייע בהפקת התמונות המקצועיות והמהנות ביותר.
  • כלל התמונות שיצולמו במהלך האירוע נערכות על ידי עורך מקצועי, זאת על מנת לוודא כי כל תמונה תוכל לממש את הפוטנציאל האסטטי שלה ולספק בעבור כל אורח את התמונה המושלמת.
  • את התמונות הללו ניתן יהיה להדפיס על כל מה שתרצו, זאת לרבות ע"ג מגנט, תמונת פולאריד, תמונה סטנדרטית, עם או בלי מסגרת ועוד.

 

מתעדים את האירוע בצורה מקצועית

אחד היתרונות המשמעותיים של המסך הלבן הוא בעצם העובדה כי הוא חלק חשוב מפעילותו של כל סטודיו מקצועי לצילום. על כן, סטודיו צלמוס מעניק לכם את האפשרות להוסיף את האטרקציה הייחודית הזו לאירוע המרגש שלכם ובכך למעשה ליצור את התיעוד המרשים והמקצועי ביותר של כלל האורחים, הרגעים המצחיקים וכל החיוכים אשר יעלו במהלך האירוע.

מאמרים נוספים

קידום בגוגל קידום בגוגל